Základní škola Zlín, Nová cesta 268, Štípa

> Akce > 2005/2006 > Školní výlety

Školní výlety

4. třídy

Výlet na Hostýn

Přišli jsme do školy jako obvykle, akorát jsme neměli učebnice, ale velkou radost, že se nemusíme učit, protože ten den jsme jeli na výlet.

Ze školy jsme šli na autobus, který nás zavezl na Tesák, odkud jsme pokračovali pěšky na Hostýn. Cesta vedla lesem a kolem skal, většina z nás neodolala a lezla na ně. Jarkovi Prokopovi se odlepila podrážka, takže se muselo zastavit a paní učitelka mu musela botu oblepit náplastí z lékárničky a my si mezitím mohli odpočinout a nabrat síly na poslední část cesty.

Na Hostýnek jsme dorazili okolo 12 hodiny. Dostali jsme hodinu na zakoupení suvenýrů a svačinu. Když jsme se zase sešli, paní učitelka si nás vyfotila a pak jsme si prošli Křížovou cestu. Z Hostýnku jsme putovali do Bystřice pod Hostýnem na vlak. Ten z důvodů výluky nejel, tak jsme museli jet autobusem do Kašavy, ve které jsme přestoupili na autobus, který nás zavezl do Štípy.

Za tento výlet, který se nám moc líbil a který si rádi někdy zopakujeme děkujeme paním učitelkám Aleně Romanové a Anně Jandáskové.

Jarek Prokop a Marie Holbová za všechny čtvrťáky.

Základní škola ZLÍN, Nová cesta 268, příspěvková organizace, 763 14, Zlín-Štípa, IČO: 71008161, IZO: 102319472
tel. 577 914 233, mob. 737 024 824, e-podatelna: skola@zsstipa.cz, datová schránka: e5ymupp, zřizovatel: Statutární město Zlín
správce stránek: Tomáš Bobál