Základní škola Zlín, Nová cesta 268, Štípa

> Akce > 2008/2009 > Bazárek dětského oblečení

Slavnostní zakončení šk. roku 2008/2009 Slavnostní předání titulu Ekoškola Zájezd do Vídně E.ON Energy Truck JUNIOR TOUR Integrace dětí Mimina - projekt 8. ročníku Fotbal - školní družina Medvědí piknik Na indiánské stezce Školní výlety Ozdravný pobyt v Chorvatsku Netradiční hodina přírodopisu - koně Eko-olympiáda Ochutnávka hmyzích specialit Posezení s důchodci Kontrola budek Exkurze do Dukovan a Dalešic Beseda s hasiči Puzzle a mozaiky Den Země Škola v přírodě Místa utrpení, smrti a hrdinství Aerobik Ptačí budky Vítání jara - návštěva výstavy Evropský den, aneb cestujeme po Evropě… Taneční 8. tříd Zdravá výživa - Projekt 6. A Medové povídání Na statku - výukový program Burza knih Zachraňme sněhuláky Bazárek dětského oblečení Z pohádky do pohádky Lyžařský výcvikový kurz Večírek SRPŠ Goodbye Superstars Sběr vršků od PET lahví Eskymácké hry na sněhu a ledu Plavání 2. a 3. tříd Malí stopaři ze 2. A Zimní radovánky prvňáčků Městská policie - 3. A 2. B pomáhá zvířátkům Vánoční CD - MP3 Vánoční besídky Vánoce očima 8. A Návštěva městské policie Slavnostní úprava stolů Vánoční kouzlení ve školní družině Vánoční výzdoba Vánoční koncert cimbálové muziky Réva Keramická pec Vánoční jarmark Cukráři z 9. A Mikuláš Dějepisný výlet do Brna Koncert absolventů lidové školy umění Máme miminko Návštěva biofarmy u Březíků 4. B na Lešné Lampiónový průvod Landart - 8. B Královská moudrost Znaková řeč I bioodpad má své místo Turnaj v přehazované Nocování ve škole - 4. třídy Brno - hvězdárna a muzeum Praha Týden zdraví Můj kamarád pes - výchovný projekt Dějepisná exkurze na lukovský hrad

Bazárek dětského oblečení

SRPŠ připravuje po zdařilém plese další akci – BAZÁREK DĚTSKÉHO OBLEČENÍ. Protože sbíráme cenné zkušenosti a neumíme odhadnout zájem rodičů, bude nadcházející bazárek zaměřen na oblečení pro děti ve věku od 1. po 5. třídu.

Celá akce vypukne 3. dubna 2009, kdy v době od 16.00 do 19.00 budeme přebírat oblečení určené k prodeji. Pokud doma máte hezké věci, ze kterých vaše děti vyrostly (a my věříme, že máte), přineste je, prosím, v tuto dobu do naší školy, kde v I. patře u schodiště bazárek najdete. Bude-li se jednat o oblečení, které je vhodné vystavit zavěšené, přiložte k němu ramínko. Prodávat se bude 4.dubna od 9.00 do 14.00 hod., výdej neprodaných oděvů bude v době od 14.00 do 16.00 hod.

Z ceny, kterou za své oblečení dostanete, se odpočítá 10% ve prospěch školy. Za výtěžek akce budou zakoupeny pomůcky do vyučování pro vaše děti. Vítáme připomínky, pomoc a hlavně účast.

Jak to dopadlo?

Nejdříve poděkování – moc děkujeme maminkám, které přinesly oblečení a také přišly nakupovat. Jako organizátorky jsme „vychytaly“ drobné nesnáze a proto „…příště to rozjedeme…“- ve velkém. Už teď začněte chystat oblečení až do 15 let věku dětí a těšte se, další burza bude na podzim, po prvním rodičovském sdružení.

Jménem svým i SRPŠ Markéta Mlčochová
 

Základní škola ZLÍN, Nová cesta 268, příspěvková organizace, 763 14, Zlín-Štípa, IČO: 71008161, IZO: 102319472
tel. 577 914 233, mob. 737 024 824, e-podatelna: skola@zsstipa.cz, datová schránka: e5ymupp, zřizovatel: Statutární město Zlín
správce stránek: Tomáš Bobál