Základní škola Zlín, Nová cesta 268, Štípa

> Akce > 2009/2010 > Škola v přírodě

Slavnostní zakončení školního roku 2009/2010 Sportovní dopoledne Malování zastávek Žáci devátých tříd navštívili Speciální školu ve Zlíně Chorvatsko Městská policie Zlín - Exkurze Plavání 3. B Vycházka na hrad Lukov Zábavné dopoledne pro školkaře Mimina - projekt 8. ročníku Vosková batika Školní výlety Den biodiverzity Eko-olympiáda - 2. ročník Taneční - 8. ročník Posezení s bývalými zaměstnanci Savci Jižní Ameriky Besídka ke ,,Dni matek“ Hnízdění ptáků Návštěva žáků ze Speciální školy Sázení stromků Kellner - kouzelníci Den Země Den činu - čištění... Den činu - výtvarné dílny Kutilové ze školní družiny Škola v přírodě Valašské kraslice - 5. B Exkurze do Dukovan a Dalešic Seminář Ekoškol Bazárek Junior Achievement Ptačí budky ve školní zahradě Vyvrtávaná vajíčka Život neslyšících Pyžamový bál ve školní družině Lyžařský výcvikový kurs  Hasík - 2. třídy Plavání 2. A, 2. B, 3. A Výroba masek - 5. B Ochutnávka cizokrajných plodů - 5. A Školní družina - zimní radovánky Po stopách yettiho - školní družina Mluvíme a nasloucháme a přitom se rádi máme Zápis žáků do 1. ročníku Zimní radovánky u školy Vánoční besídky Koledování 5. A Slavnostní stolování Vánoční jarmark Prohlídka kostela Brno - Antropos a planetárium Výroba vodníků, obojživelníků a hodin Plavání - 2. třídy Mikuláš Příprava na vánoce Krajská konference EVVO Výstava patchworku Začínáme číst ze slabikáře! Lampiónový průvod Obuvnické muzeum Týden zdraví Medvědi a medvídci Prohlídka kostela - 2. A Seiferos - ukázka dravců Jazykový pobyt v Anglii

Škola v přírodě

Fotogalerie

Odjezd na školu v přírodě

V pondělí 12. dubna 2010 budou přistaveny čtyři autobusy s označením třídy, která v daném autobuse pojede. Budou stát na silnici u restaurace p. Komendy, směrem ke školní jídelně – ne na parkovišti. Prosíme rodiče, aby parkovali mimo tuto cestu - na parkovišti, přilehlé silnici i na školním dvoře, který bude od rána otevřen a zůstane průjezdný pro obyvatele ulic za školou.
Sraz dětí k odjezdu je v 7.30 hod. v prostoru mezi školou a minihřištěm za restaurací U Komendů. Snažte se, prosím, o dochvilnost.

Telefony - škola v přírodě

Jelenovská – hotel (recepce): 577 311 527, 577 311 528
Na recepci můžete zanechat vzkaz, ale využijte spíše školního telefonu, který bude mít u sebe vždy někdo z pedagogického dozoru.
Školní mobil – bude stále zapnut: 724 254 352

Osvědčilo se

Pokud se nám podaří připojení na hotelový internet stejně jako v minulém roce, můžete s denním zpožděním sledovat fotky ze školy v přírodě na stránkách naší školy. Podívejte se na fotografie z minulého roku.

Organizační věci

K financím:

Každé dítě, které přijede ze školy v přírodě, obdrží automaticky potvrzení o účasti na této akci.

K balení:

Nedávejte, prosím, dětem na školu v přírodě úplně nové věci, které nejsou podepsané. Děti si je nepoznají a odmítají je používat či sbalit. Je vhodné balit zavazadlo s dítětem.
Mějte také na paměti, že zavazadla na pokoj si děti nosí samy, menším dětem pomáhají starší žáci. Přizpůsobte, prosím, velikost a hmotnost zavazadla tomuto faktu.
Za cenné věci, které nejsou uloženy u vyučující, nebereme odpovědnost a jejich ztráta nebude nahrazena.
Zavazadlo by mělo být pevné a uzavíratelné, opatřené jménem i třídou.

Prosba:

Zkuste nechat dítě prožít týden volna tak, jak to bylo kdysi dopřáno nám. Bez mobilního telefonu. Děti budou mít po příjezdu co vyprávět, nebudou neustále čekat na hovor od rodičů a nervózně sledovat zmeškané hovory nebo hledat telefon. Máme zkušenosti, že s ním děti začnou zbytečně tesknit, neužijí si svých kamarádů ani her, kterých budou mít nepřeberné množství.
Víte, že pokud budete chtít informace o svém dítěti, stačí zatelefonovat na mobilní číslo školního telefonu, který vám bude stále k dispozici. Také je uvidíte na fotkách, které pravděpodobně nebudou moc „umělecké“, ale budeme se snažit zachytit všechny děti. Fotografie na internet z časových důvodů nemůžeme nijak třídit, i tak jejich zpracování zabere spoustu času.

Postřehy z minulých let:

Dětem udělá radost, když dostanou od rodičů, prarodičů… dopis nebo pohled. Určitě jim
všechnu korespondenci předáme.

Adresa:

Horský hotel Jelenovská
Jelenovská 099
Valašské Klobouky
766 01

Příjezd:

Z hotelu máme naplánován odjezd ve 13.00. Autobus zastaví podle možností na parkovišti před restaurací nebo přilehlé silnici ve 14.00. Prosím neparkujte v těchto místech osobními auty, je náročné zajistit bezpečnost dětí.
Také prosíme o dochvilnost, děti už se vás určitě budou těšit.
Ještě jedna prosba: pro zajištění provozu na Jelenovské je nutné mít některé věci ze školy. Každá paní učitelka zajisté přivítá ochotné ruce rodičů, které jí s nimi pomohou do autobusu nebo zpět do školy.

 

 

Děkuji za přečtení této zprávy
Markéta Mlčochová

Základní škola ZLÍN, Nová cesta 268, příspěvková organizace, 763 14, Zlín-Štípa, IČO: 71008161, IZO: 102319472
tel. 577 914 233, mob. 737 024 824, e-podatelna: skola@zsstipa.cz, datová schránka: e5ymupp, zřizovatel: Statutární město Zlín
správce stránek: Tomáš Bobál