Základní škola Zlín, Nová cesta 268, Štípa

> Akce > 2009/2010 > Školní výlety 2009/2010

Slavnostní zakončení školního roku 2009/2010 Sportovní dopoledne Malování zastávek Žáci devátých tříd navštívili Speciální školu ve Zlíně Chorvatsko Městská policie Zlín - Exkurze Plavání 3. B Vycházka na hrad Lukov Zábavné dopoledne pro školkaře Mimina - projekt 8. ročníku Vosková batika Školní výlety Den biodiverzity Eko-olympiáda - 2. ročník Taneční - 8. ročník Posezení s bývalými zaměstnanci Savci Jižní Ameriky Besídka ke ,,Dni matek“ Hnízdění ptáků Návštěva žáků ze Speciální školy Sázení stromků Kellner - kouzelníci Den Země Den činu - čištění... Den činu - výtvarné dílny Kutilové ze školní družiny Škola v přírodě Valašské kraslice - 5. B Exkurze do Dukovan a Dalešic Seminář Ekoškol Bazárek Junior Achievement Ptačí budky ve školní zahradě Vyvrtávaná vajíčka Život neslyšících Pyžamový bál ve školní družině Lyžařský výcvikový kurs  Hasík - 2. třídy Plavání 2. A, 2. B, 3. A Výroba masek - 5. B Ochutnávka cizokrajných plodů - 5. A Školní družina - zimní radovánky Po stopách yettiho - školní družina Mluvíme a nasloucháme a přitom se rádi máme Zápis žáků do 1. ročníku Zimní radovánky u školy Vánoční besídky Koledování 5. A Slavnostní stolování Vánoční jarmark Prohlídka kostela Brno - Antropos a planetárium Výroba vodníků, obojživelníků a hodin Plavání - 2. třídy Mikuláš Příprava na vánoce Krajská konference EVVO Výstava patchworku Začínáme číst ze slabikáře! Lampiónový průvod Obuvnické muzeum Týden zdraví Medvědi a medvídci Prohlídka kostela - 2. A Seiferos - ukázka dravců Jazykový pobyt v Anglii

Školní výlety 2009/2010

2. třídy - Teplice nad Bečvou, Helfštýn

Ve středu 9. června 2010 jsme třídy 2. A a 2. B jely na výlet. Naše první zastavení bylo v Teplicích nad Bečvou. Tam jsme zavítali do zbrašovských aragonitových jeskyní. Viděli jsme krápníky ve tvaru ježka, sopky nebo sošky sv. Antonínka, byli jsme 46 m pod zemí. Pak jsme se vydali lesem k nejhlubší propasti v ČR a ve střední Evropě – je to hranická propast.

Další cesta našeho toulavého autobusu vedla na hrad Helfštýn. Na nádvoří velkého hradu jsme měli přestávku na oběd a pak jsme se seznámili s historií hradu, viděli jsme místnost, kde se razily mince a prý tam v noci chodí strašit Zelená paní.

Na zpáteční cestě jsme dostávali hádanky o tom, co jsme se za celý den dozvěděli. A protože jsme na všechny otázky znali odpovědi, dostali jsme za odměnu lízátka. Děkujeme paní učitelce Bělínové a Knotkové, že nás na tak krásný výlet vzaly.

Žáci 2. A a 2.B třídy

Základní škola ZLÍN, Nová cesta 268, příspěvková organizace, 763 14, Zlín-Štípa, IČO: 71008161, IZO: 102319472
tel. 577 914 233, mob. 737 024 824, e-podatelna: skola@zsstipa.cz, datová schránka: e5ymupp, zřizovatel: Statutární město Zlín
správce stránek: Tomáš Bobál