Základní škola Zlín, Nová cesta 268, Štípa

> Akce > 2010/2011 > II. Farmářský trh

Akce 2010/2011

Slavnostní zakončení školního roku 2010/2011 Chorvatsko Malování ve Štípském šenku Zájezd do Vídně Plavecký výcvik - 2. B Zábavné dopoledne pro budoucí prvňáčky Rubikon - Praha Exkurze do Chropyně Živé vysílání - Český rozhlas Brno Mimina - projekt 8. ročníku Návštěva soudu Výtvarný workshop - FilmFest Zlín Návštěva útulku Zachraňte lidoopy - ZOO Zlín Kloboukový bál - školní družina Návštěva kostela Marbo - koncert Ohrožená zvířata - Školní družina Eko-olympiáda Taneční - 8. ročník Škola v přírodě Rubikon - krajské kolo Práce keramického kroužku Školní výlety Beseda s důchodci Návštěva Intervenčního centra Pečení cheese cake Hvozdenský měšec - 1. a 2. třídy Den Země Vycházka do jarní přírody - 2. A Dílnička s vajíčky Exkurze ekotýmu do Hostětína 1. A sbírá odpadky Beseda Kura kura Přednáška pro děvčata Co dovedou dechové nástroje Exkurze do Dukovan a Dalešic Vítězství v Rubikonu - Oblastní kolo Nejlepší podnikatelský záměr Zájezd do Vídně Žlutozelený den 3. B Návštěva Městské policie Zlín - 1. A Masopust v 1. C Deutschstunde in der Küche Plavecký výcvik - 2. A, 3. A, 3. B Návštěva Městské policie Zlín - 3. A Pekař přece peče! Lyžařský výcvikový kurz Horolezecká expedice - družina Rubikon - školní kolo Ekoškola - 3. předání titulu Beseda o knihách - 1. třídy Vycházka 1. B a 1. C ke krmelci Bobování 1. A, 1. B II. Farmářský trh Vycházka do lesa - 1. A Vánoční koncert Vánoční besídky Příprava slavnostních stolů Vánoční posezení u svíček - školní družina Vánoční jarmark Vánoční besídka Vánoční zpívání Vánoční pečení Vánoční andělská výzdoba školy Zimní radovánky - 1. A Koláže - školní družina Mikuláš Výstava vánočních stromků - 5. A Co teď čteme - beseda ve 3. A Čtení s porozuměním Sraz po dvaceti letech Máme miminko Beseda s hasiči - 2. třídy Slavnost slabikáře Regionální potraviny Vlastní elektromotory Exkurze do Biofarmy Lampiónový průvod Výstava vyřezávaných dýní Expedice Dobrotice I. Farmářský trh Planeta Neznámo Sportovní dopoledne v Galaxii - 7. B Výlet do Hvozdné - 6. třídy Dopravní hřiště - 4. třídy Vycházka do přírody - 2. třídy První měsíc prvňáků Hodina angličtiny a pečení muffinů Seminář dobré praxe Ekoškol Dort přátelství Přijela k nám pouť!

II. Farmářský trh

Druhý štípský trh byl ve znamení kvalitních uzenin a pštrosího masa

Vůně trdelníku, teplé medoviny, čerstvého chleba i pštrosího gulášku přilákaly i tentokrát velké množství zákazníků. Na trhu panovala velmi příjemná atmosféra. Mnoho místních se zde potkalo se svými sousedy a u teplé medoviny nebo grilovaných jitrniček si popovídali o kvalitních potravinách, které byly na trhu k dostání. K atmosféře přispělo i krásné počasí, které si organizátoři dopředu objednali.

Masopustní trh byl ve znamení kvalitních uzenin, chlazené drůbeže a pštrosího masa. Ostatně o popularitě pštrosího masa svědčí i fakt, že už necelé dvě hodiny po začátku trh, přesněji v 8:40 byly všechny pštrosí steaky vyprodané! Všechny děti dostaly také masopustní masky.

Na reportáž České televize z trhu se můžete podívat zde:

http://www.ct24.cz/regionalni/113297-chleb-se-sadlem-a-pstrosi-maso-farmarske-trhy-v-regionech/

Fotogalerie

A kdy bude příští trh?

Přesné datum zatím stanovené není, ale už nyní se plánuje další, tentokrát velikonoční trh. Aktuální informace najdete na stránkách pořadatelů: http://www.nalok.cz/stipskytrh. Zde můžete o trhu také dále diskutovat. Pokud máte nějaký nápad na vylepšení, nebo Vám na trhu chyběl určitý sortiment zboží, ozvěte se organizátorům: info@nalok.cz

„Naším cílem je, aby se Vám na trhu líbilo a rádi bychom z něj postupně vytvořili tradici. Proto s Vámi trh rádi prodiskutujeme a jsme otevření všem nápadům na vylepšení,“ dodává za organizační tým Romana Miková.

Staňte se fanoušky štípských farmářských trhů na výše uvedené adrese a budete automaticky informováni o všech novinkách s trhem spjatých (aktualizace chystané nabídky, komentáře, fotky apod.).

Odkazy/ke stažení

 

Základní škola ZLÍN, Nová cesta 268, příspěvková organizace, 763 14, Zlín-Štípa, IČO: 71008161, IZO: 102319472
tel. 577 914 233, mob. 737 024 824, e-podatelna: skola@zsstipa.cz, datová schránka: e5ymupp, zřizovatel: Statutární město Zlín
správce stránek: Tomáš Bobál