Základní škola Zlín, Nová cesta 268, Štípa

> Akce > 2010/2011 > Rubikon - školní kolo

Akce 2010/2011

Slavnostní zakončení školního roku 2010/2011 Chorvatsko Malování ve Štípském šenku Zájezd do Vídně Plavecký výcvik - 2. B Zábavné dopoledne pro budoucí prvňáčky Rubikon - Praha Exkurze do Chropyně Živé vysílání - Český rozhlas Brno Mimina - projekt 8. ročníku Návštěva soudu Výtvarný workshop - FilmFest Zlín Návštěva útulku Zachraňte lidoopy - ZOO Zlín Kloboukový bál - školní družina Návštěva kostela Marbo - koncert Ohrožená zvířata - Školní družina Eko-olympiáda Taneční - 8. ročník Škola v přírodě Rubikon - krajské kolo Práce keramického kroužku Školní výlety Beseda s důchodci Návštěva Intervenčního centra Pečení cheese cake Hvozdenský měšec - 1. a 2. třídy Den Země Vycházka do jarní přírody - 2. A Dílnička s vajíčky Exkurze ekotýmu do Hostětína 1. A sbírá odpadky Beseda Kura kura Přednáška pro děvčata Co dovedou dechové nástroje Exkurze do Dukovan a Dalešic Vítězství v Rubikonu - Oblastní kolo Nejlepší podnikatelský záměr Zájezd do Vídně Žlutozelený den 3. B Návštěva Městské policie Zlín - 1. A Masopust v 1. C Deutschstunde in der Küche Plavecký výcvik - 2. A, 3. A, 3. B Návštěva Městské policie Zlín - 3. A Pekař přece peče! Lyžařský výcvikový kurz Horolezecká expedice - družina Rubikon - školní kolo Ekoškola - 3. předání titulu Beseda o knihách - 1. třídy Vycházka 1. B a 1. C ke krmelci Bobování 1. A, 1. B II. Farmářský trh Vycházka do lesa - 1. A Vánoční koncert Vánoční besídky Příprava slavnostních stolů Vánoční posezení u svíček - školní družina Vánoční jarmark Vánoční besídka Vánoční zpívání Vánoční pečení Vánoční andělská výzdoba školy Zimní radovánky - 1. A Koláže - školní družina Mikuláš Výstava vánočních stromků - 5. A Co teď čteme - beseda ve 3. A Čtení s porozuměním Sraz po dvaceti letech Máme miminko Beseda s hasiči - 2. třídy Slavnost slabikáře Regionální potraviny Vlastní elektromotory Exkurze do Biofarmy Lampiónový průvod Výstava vyřezávaných dýní Expedice Dobrotice I. Farmářský trh Planeta Neznámo Sportovní dopoledne v Galaxii - 7. B Výlet do Hvozdné - 6. třídy Dopravní hřiště - 4. třídy Vycházka do přírody - 2. třídy První měsíc prvňáků Hodina angličtiny a pečení muffinů Seminář dobré praxe Ekoškol Dort přátelství Přijela k nám pouť!

Rubikon - školní kolo

V pátek 11. 2. 2011 v 10 hodin vypukla na naší škole "smršt", smršť pod názvem Rubikon. Všichni soutěžící byli perfektně připraveni, barevně sladěni a jejich psychiku podporovali maskoti v podobě krásných plyšáků. Všech pět soutěžních kol bylo velmi napínavých a vyrovnaných. Rozhodlo poslední páté kolo, kde na jednotlivé otázky žáci vsázeli a sami se přesvědčili, že sázení se nevyplácí. Zvítězilo družstvo žlutých Hanka Svačinová, Míša Štachová, Katka Vrlová, Jirka Dubský a Olda Frydrych. Tento tým bude reprezentovat naši školu v oblastním kole 31.3 ve Velkém kině ve Zlíně.
Kromě soutěžících zpestřili soutěž Rubikon VIP hosté v podání Romany Mikové a Ilony Gargulákové. V porotě zasedli Miroslava Sluštíková, Jarmila Plevová, Klára Dobrovolská, Kamila Nováková, Zuzana Konigová a Aleš Kučera.

O kulturní vystoupení se nám postaraly slečny z Aerobik klubu ve Zlíně a břišní tanečnice z Oriany.

Tímto však soutěžení nekončí, všichni žáci i ti, kteří nesoutěžili se mohou na webových stránkách Rubikonu www.projektrubikon.cz zapojit do dalších soutěží jako je Rubík, Fanda, Klikačka a Sherlock.

Děkuji všem pomocníkům, technickému zázemí a kolegům za pomoc při realizaci této soutěže a všichni budeme držet pěsti našemu vítěznému žlutému týmu v oblastním kole.

Lenka Machálková

Video

Foto

Základní škola ZLÍN, Nová cesta 268, příspěvková organizace, 763 14, Zlín-Štípa, IČO: 71008161, IZO: 102319472
tel. 577 914 233, mob. 737 024 824, e-podatelna: skola@zsstipa.cz, datová schránka: e5ymupp, zřizovatel: Statutární město Zlín
správce stránek: Tomáš Bobál