Základní škola Zlín, Nová cesta 268, Štípa

> Akce > 2010/2011 > Škola v přírodě

Akce 2010/2011

Slavnostní zakončení školního roku 2010/2011 Chorvatsko Malování ve Štípském šenku Zájezd do Vídně Plavecký výcvik - 2. B Zábavné dopoledne pro budoucí prvňáčky Rubikon - Praha Exkurze do Chropyně Živé vysílání - Český rozhlas Brno Mimina - projekt 8. ročníku Návštěva soudu Výtvarný workshop - FilmFest Zlín Návštěva útulku Zachraňte lidoopy - ZOO Zlín Kloboukový bál - školní družina Návštěva kostela Marbo - koncert Ohrožená zvířata - Školní družina Eko-olympiáda Taneční - 8. ročník Škola v přírodě Rubikon - krajské kolo Práce keramického kroužku Školní výlety Beseda s důchodci Návštěva Intervenčního centra Pečení cheese cake Hvozdenský měšec - 1. a 2. třídy Den Země Vycházka do jarní přírody - 2. A Dílnička s vajíčky Exkurze ekotýmu do Hostětína 1. A sbírá odpadky Beseda Kura kura Přednáška pro děvčata Co dovedou dechové nástroje Exkurze do Dukovan a Dalešic Vítězství v Rubikonu - Oblastní kolo Nejlepší podnikatelský záměr Zájezd do Vídně Žlutozelený den 3. B Návštěva Městské policie Zlín - 1. A Masopust v 1. C Deutschstunde in der Küche Plavecký výcvik - 2. A, 3. A, 3. B Návštěva Městské policie Zlín - 3. A Pekař přece peče! Lyžařský výcvikový kurz Horolezecká expedice - družina Rubikon - školní kolo Ekoškola - 3. předání titulu Beseda o knihách - 1. třídy Vycházka 1. B a 1. C ke krmelci Bobování 1. A, 1. B II. Farmářský trh Vycházka do lesa - 1. A Vánoční koncert Vánoční besídky Příprava slavnostních stolů Vánoční posezení u svíček - školní družina Vánoční jarmark Vánoční besídka Vánoční zpívání Vánoční pečení Vánoční andělská výzdoba školy Zimní radovánky - 1. A Koláže - školní družina Mikuláš Výstava vánočních stromků - 5. A Co teď čteme - beseda ve 3. A Čtení s porozuměním Sraz po dvaceti letech Máme miminko Beseda s hasiči - 2. třídy Slavnost slabikáře Regionální potraviny Vlastní elektromotory Exkurze do Biofarmy Lampiónový průvod Výstava vyřezávaných dýní Expedice Dobrotice I. Farmářský trh Planeta Neznámo Sportovní dopoledne v Galaxii - 7. B Výlet do Hvozdné - 6. třídy Dopravní hřiště - 4. třídy Vycházka do přírody - 2. třídy První měsíc prvňáků Hodina angličtiny a pečení muffinů Seminář dobré praxe Ekoškol Dort přátelství Přijela k nám pouť!

Škola v přírodě

Fotogalerie

Odjezd na školu v přírodě

V pondělí 16. května 2011 bude přistaveno pět autobusů s označením třídy, která v daném autobuse pojede. Budou stát na silnici u restaurace p. Komendy, směrem ke školní jídelně - ne na parkovišti.

Prosíme rodiče, aby parkovali mimo tuto cestu. Školní dvůr zůstane průjezdný pro obyvatele ulic za školou.

Odjezd je v 7.45 - nikomu neujedeme, snažte se prosím o dochvilnost.

Telefony:

  • r.s. Avalanche - 554 254 099
  • školní mobil - 725 044 893

Informace z konce dubna

Milí rodiče,
na školu v přírodě už „stříháme metr“, tak se trošku podíváme na „papírovou“ stránku akce. Každé dítě musí mít zdravotní potvrzení o způsobilosti na tuto akci, které není starší jednoho roku. Pokud lékařské potvrzení, které jste přinesli paní učitelce od dětské lékařky tuto podmínku splňuje, stačí nám. Pokud dostanete od paní učitelky formulář nový, prosím nechejte si jej potvrdit /za úplatu/ a přineste do školy. Znamená to, že datum z preventivní prohlídky, které máme ve škole, je starší.

Má -li Vaše dítě nějaký zdravotní problém neboje tu něco, co jste ještě s lékařem nekonzultovali /např. se v noci vzbudí a pohybuje po bytě, pomočuje se.../ raději upozorněte třídní učitelku. Předejdeme tak zbytečným potížím.
Jestliže dítě užívá jakékoliv léky, nenechávejte mu je, předejte je podepsané i s dobou užívání, třídní učitelce. Na škole v přírodě budeme mít zdravotní sestru, která mimo jiné bude dětem léky dávkovat. Není možné, aby si děti samy bez vědomí zdravotní sestry nebo učitelky, léky braly.

Těsně před školou v přírodě dostanete potvrzení o bezinfekčnosti, které je také důležité a nutné k odjezdu.

Po návratu ze školy v přírodě dáváme plošně všem dětem potvrzení o účasti na akci. Nežádejte je, prosím, dopředu a založte si je. Některé pojišťovny na ozdravné pobyty přispívají, zjistěte si, bylo by škoda nevyužít.

Markéta Mlčochová

Informace z konce března:

Vážení rodiče,
pomalu se nám blíží měsíc květen a s ním i škola v přírodě.
Připomenu termín: 16.5. – 20.5. 2011.

Kdo by se chtěl podívat kam jedeme, může si vyhledat stránky hotelu www.avalanche-hotel.cz.
Děti budou mít k dispozici celý hotelový areál, v tomto týdnu budeme jeho jedinými obyvateli.
V ceně pobytu je bazén, pokud by někteří chtěli do solné jeskyně, domluvíme se až na místě.
Zprávy ze školy v přírodě budou každý den i s fotodokumentací na internetových stránkách školy, dostanete kontakt na mobilní telefon, který bude neustále v provozu. Platí domluva, že děti u sebe mobilní telefony mít nebudou. Pobyt se tak pro ně stane mnohem klidnějším a rády se s vámi potom doma rozdělí o své zážitky. Také napíší z hotelu dopis nebo pohled.
Děkujeme za včasnou úhradu zálohy na školu v přírodě. Doplatek budeme vybírat do 15. 4. 2011.
Další informace /seznam oblečení…/ děti dostanou těsně před odjezdem. Prosíme jen, aby děti měly všechno podepsané, nekupujte jim nové věci, protože si je nepoznají. Také není vhodné dávat dětem jakékoliv cenné věci, za které nepřebíráme odpovědnost.
Naopak, přibalte dětem pexeso, pěknou knížku, omalovánky nebo stolní hru, kterou si s kamarády zahrají.
Nezapomeňte, že s námi do Jeseníku nepojedou žádní nosiči zavazadel
a všechno si musíme odnést z autobusů a zpět sami. Přizpůsobte proto, prosím, této skutečnosti velikost zavazadla.
Pokud dítě před odjezdem onemocní, finanční vyrovnání dořešíme po návratu. Ve štípské škole bude probíhat výuka ve dvou třídách, bude v provozu družina.

Markéta Mlčochová

Základní škola ZLÍN, Nová cesta 268, příspěvková organizace, 763 14, Zlín-Štípa, IČO: 71008161, IZO: 102319472
tel. 577 914 233, mob. 737 024 824, e-podatelna: skola@zsstipa.cz, datová schránka: e5ymupp, zřizovatel: Statutární město Zlín
správce stránek: Tomáš Bobál