Základní škola Zlín, Nová cesta 268, Štípa

> Akce > 2010/2011 > Školní výlety

Akce 2010/2011

Slavnostní zakončení školního roku 2010/2011 Chorvatsko Malování ve Štípském šenku Zájezd do Vídně Plavecký výcvik - 2. B Zábavné dopoledne pro budoucí prvňáčky Rubikon - Praha Exkurze do Chropyně Živé vysílání - Český rozhlas Brno Mimina - projekt 8. ročníku Návštěva soudu Výtvarný workshop - FilmFest Zlín Návštěva útulku Zachraňte lidoopy - ZOO Zlín Kloboukový bál - školní družina Návštěva kostela Marbo - koncert Ohrožená zvířata - Školní družina Eko-olympiáda Taneční - 8. ročník Škola v přírodě Rubikon - krajské kolo Práce keramického kroužku Školní výlety Beseda s důchodci Návštěva Intervenčního centra Pečení cheese cake Hvozdenský měšec - 1. a 2. třídy Den Země Vycházka do jarní přírody - 2. A Dílnička s vajíčky Exkurze ekotýmu do Hostětína 1. A sbírá odpadky Beseda Kura kura Přednáška pro děvčata Co dovedou dechové nástroje Exkurze do Dukovan a Dalešic Vítězství v Rubikonu - Oblastní kolo Nejlepší podnikatelský záměr Zájezd do Vídně Žlutozelený den 3. B Návštěva Městské policie Zlín - 1. A Masopust v 1. C Deutschstunde in der Küche Plavecký výcvik - 2. A, 3. A, 3. B Návštěva Městské policie Zlín - 3. A Pekař přece peče! Lyžařský výcvikový kurz Horolezecká expedice - družina Rubikon - školní kolo Ekoškola - 3. předání titulu Beseda o knihách - 1. třídy Vycházka 1. B a 1. C ke krmelci Bobování 1. A, 1. B II. Farmářský trh Vycházka do lesa - 1. A Vánoční koncert Vánoční besídky Příprava slavnostních stolů Vánoční posezení u svíček - školní družina Vánoční jarmark Vánoční besídka Vánoční zpívání Vánoční pečení Vánoční andělská výzdoba školy Zimní radovánky - 1. A Koláže - školní družina Mikuláš Výstava vánočních stromků - 5. A Co teď čteme - beseda ve 3. A Čtení s porozuměním Sraz po dvaceti letech Máme miminko Beseda s hasiči - 2. třídy Slavnost slabikáře Regionální potraviny Vlastní elektromotory Exkurze do Biofarmy Lampiónový průvod Výstava vyřezávaných dýní Expedice Dobrotice I. Farmářský trh Planeta Neznámo Sportovní dopoledne v Galaxii - 7. B Výlet do Hvozdné - 6. třídy Dopravní hřiště - 4. třídy Vycházka do přírody - 2. třídy První měsíc prvňáků Hodina angličtiny a pečení muffinů Seminář dobré praxe Ekoškol Dort přátelství Přijela k nám pouť!

Školní výlety

7. ročník - Ostrava

V úterý 7. června 2011 jsme se vydali na náš výlet – směr Ostrava. Cesta byla dlouhá, ale díky zábavě a dobrým písničkám to uběhlo rychle. 1. zastávka byla v MINIUNI – což jsou zmenšené, zajímavé stavby ze světa. Za hodinu jsme stihli obejít Eiffelovku, podepřít věž v Pise, podívat se do Staroměstské radnice nebo se vyfotit u pyramid. Poté jsme se přesunuli na náměstí, kde byl rozchod. Holky zamířily nakupovat oblečení a kluci šli do Mekáče, KFC nebo krmit a chytat holuby. Po čase nakupování oblečení, zmrzlin, jídla a pochybných hraček, někteří zamířili k pěti fontánám, které tryskaly vodu jen tak uprostřed náměstí. Po opatrném začátku někteří spatřili proud vody, ať dobrovolně nebo násilím, hodně zblízka. Peťa i Marky ví své. Pan učitel Bobál měl alespoň radost z toho, že většina promoklých žáků nebyla z jeho třídy. Všichni z toho měli velkou srandu, až na holky. Ty se na záchodě v Mekáči rychle převlekly do nově koupených věcí kamarádek a pak jsme vyrazili do dolů. Tam to bylo velmi zajímavé. Prošli jsme trasu pod zemí, kde jsme byli zasvěceni do tajů hornické práce a také jsme se dozvěděli něco o báňském záchranářství. Stihli jsme i prohlídku expozice her a hlavolamů. Zpáteční cesta byla doprovázena muzikou a vyprávěním zážitků a stálého sušení oblečení. Výlet se nám moc líbil a děkujeme za něj paní učitelce Chmelové a panu učiteli Bobálovi.

Třídy 7.A a 7.B

Základní škola ZLÍN, Nová cesta 268, příspěvková organizace, 763 14, Zlín-Štípa, IČO: 71008161, IZO: 102319472
tel. 577 914 233, mob. 737 024 824, e-podatelna: skola@zsstipa.cz, datová schránka: e5ymupp, zřizovatel: Statutární město Zlín
správce stránek: Tomáš Bobál