Základní škola Zlín, Nová cesta 268, Štípa

> Akce > 2011/2012 > Velikonoční tvoření

Akce 2011/2012

Slavnostní zakončení školního roku 2011/2012 Kroužek Paličkované krajky ZOO Lešná - 1. B Plavecký výcvik - 2. a 3. ročník Sportovní dopoledne pro děti z MŠ Pojďme si dělat radost - školní družina Chorvatsko 2012 Kolová Mimina - projekt 8. ročníku Škola v přírodě Kampaň v ZOO Zlín Výlety Eko-olympiáda pro ZŠ Zlínského kraje 2012 Práce keramického kroužku Taneční 8. ročníku Pohádkové dopoledne - 1. ročník a 2. A Den Země a Den činu Beseda o rodině - 2. A Blue tone band - koncert Trosečníci na pustém ostrově - školní družina Seznamujeme se s dětskými knihami - projekt 2. C Medové povídání - 1. třídy Dílnička s vyvrtávanými vajíčky Můj dům strom - 2. A Ptačí zpěvy - 4. A Kejklířská pohádka Velikonoční tvoření Lyžařský výcvikový kurz Big Bad Billy - a bank robber - 4. třídy Povídání o rodině - 1. třídy Karneval 1. a 2. tříd Srdíčka pro Český červený kříž - školní družina Valentýn ve školní družině Keramika - 3. A Slovensko - náš soused - školní družina Setkání Ekoškol Bobování - 2. třídy Planetárium - 5. třídy Městská policie Zlín - 2. B a 2. C Vánoce ve školní družině Vánoční besídky Lešná - 2. A Skládání puzzle - školní družina Sváteční stůl - 7. ročník Vánoční jarmark a besídka Slohové práce žáků 9. tříd Koncert Václava Hudečka Vánoční hvězdy Mikuláš Krajská konference EVVO Hasík - 2. třídy Pasování žáků 1. tříd na čtenáře Literární beseda - 2. A Noc ve škole - 4. třídy Dýňoví skřítci ve 2. C Barvy podzimu - 2. třídy Lampiónový průvod Sraz po dvaceti letech - 8. A Barvy stromů - 1. třídy Drakiáda - 1. třídy Poznávej se, Hallowen - den 5. B Týden zdraví ve školní družině Vitamínová hostina - 1. třídy Jazykový pobyt v Anglii Poznávej se - návštěva interaktivní výstavy - 8. A Můj zvířecí kamarád - školní družina Vycházka na biofarmu Juré

Velikonoční tvoření

Video

Fotogalerie

Naši nejlepší pracovníci

Informace

Ve středu 4. dubna vypukne na naší škole velikonoční tvoření. Všichni žáci a učitelé budou společně ve výtvarných dílničkách malovat a zdobit vajíčka, vyrábět velikonoční košíčky, zvířátka, ozdoby a další velikonoční výrobky.

Na všechny tyto výrobky bude potřeba spousta různého materiálu. Proto bychom se rádi obrátili na všechny rodiče a přátele školy a poprosili o pomoc. Využijeme jakékoli papíry, lepidla, zbytky jarních bavlněných látek, filcu, modrotisku, provázky, stužky, mašličky, vyfouknutá vajíčka, proutí, prostě všechno, z čeho se dá velikonočně tvořit. Hodily by se nám i upečené perníčky, které bychom s dětmi zdobili.

Zároveň bychom chtěli požádat zručné a tvořivé rodiče a prarodiče, kteří by se chtěli do našeho tvoření zapojit – buď jako pomocníci učitelů v jednotlivých třídách a nebo jako vyučující se svým vlastním tvořením, aby se ozvali jednotlivým třídním učitelům nebo p. uč. Strašilové na telefon: 725 745 161 nebo na e-mailovou adresu: strasilova@zsstipa.cz nejpozději do 28. března 2012. Uvítali bychom pletení tatarů, malování a zdobení vajíček, výrobu jakýchkoliv velikonočních ozdůbek a dekorací, vizovické pečivo, drátkování, aj.
Doufáme, že se nám naše tvoření vydaří a pokud se k nám rozhodnete přidat, budeme moc rádi!

Pavlína Strašilová
 


Základní škola ZLÍN, Nová cesta 268, příspěvková organizace, 763 14, Zlín-Štípa, IČO: 71008161, IZO: 102319472
tel. 577 914 233, mob. 737 024 824, e-podatelna: skola@zsstipa.cz, datová schránka: e5ymupp, zřizovatel: Statutární město Zlín
správce stránek: Tomáš Bobál