Základní škola Zlín, Nová cesta 268, Štípa

> Akce > 2016/2017

Akce 2016/2017

Slavnostní zakončení školního roku 2016/2017 Závod hlídek Školní družina 2016/2017 ŠD Šikulové ŠD Domeček – II. pololetí Chorvatsko Bruslení – 2. třídy Povídání o včelách Mimina – projekt 8. tříd Pohádkový dětský den ve ŠD Druháci pro MŠ Den dětí Přátelský zápas ve fotbale – ŠD Zájezd do Vídně Zima v ŠD – bobování, sáňkování a sněžné radování :-) Expedice "Arapaima velká" – ŠD 2. oddělení Eko-olympiáda Sportovní turnaj ve vybíjené a přehazované – ŠD Exkurze do Krakova, Osvětimi a Březinky Školní výlety Den otevřených dveří Cesta kolem světa – výchovný koncert Škola v přírodě Exkurze do Moravského krasu Food Day Čarodějnické odpoledne v ŠD Čarodějné dopoledne Přednáška s Jakubem Vágnerem Velikonoční zdobení – 2. B Zápis do 1. ročníku Indiánská stezka přátelství – ŠD Lávová lampa Dopravní výchova – 4. ročník Taneční Zdravé nožky – 3. B Volba povolání – 8. třídy Štípa za 2. světové války Zvířátkový karneval – ŠD Lyžařský výcvikový kurz Tajný život města Plavání – 2. a 3. třídy Večírek SRPŠ Karneval – 1. a 2. třídy Závod horské služby – ŠD Vánoční besídky Vánoční pošta Předvánoční nálada v I. odd. ŠD Vánoční vaření chlapců – VII. A Posezení u stromečku – ŠD 2. oddělení Košt cukroví – školní družina Třída jako tým – VI. A Přinášíme teplo a radost útuláčkům – poděkování Perníková chaloupka – 1. C Vánoční jarmark Mikulášský fotokoutek ve ŠD Mikuláš Antropos – 6. A a 9. A Příprava na Vánoční jarmark – školní družina Ladovské Vánoce – prvňáci v knihovně Návštěva Filharmonie BM a galerie Návštěva galerie – 1. třídy Pracovní činnosti – vaření Pasování prvňáčků Poklad v lese – školní družina Drumbeny Hasík – 2. a 6. třídy Podzim ve školní družině Strašidelná stezka odvahy – ŠD Dýňohraní Krajský parlament dětí a mládeže Den stromů Týden zdraví Kejklířské divadlo 72 hodin Faraónův had Knihovna – 3. B Den řemesel – 9. třídy Rio 2016 ve školní družině Naše první výtvory – 1. A Evropský den sběru baterií

Školní družina 2016/2017

Vážení rodiče,
V letošním školním roce jsme toho zažili opravdu hodně. Mezi největší akce ŠD se řadí:

  • Stezka odvahy,
  • Mikulášský fotokoutek,
  • Drakiáda,
  • Vánoční odpoledne,
  • Karneval,
  • Horská služba,
  • Čarodějné odpoledne,
  • Sportovní utkání,
  • Dětský den,
  • Vodní párty…

… a další akce v jednotlivých odděleních. Letos jsme se snažily dětem zorganizovat i nové, nevyzkoušené akce, u kterých by mohly dělat zajímavé aktivity, překonat sami sebe nebo lépe poznat své kamarády. Naše práce je připravit zajímavé činnosti a akce pro děti, které jsou výchovné, zábavné, poučné a hlavně bezpečné.

Ovšem ani letos jsme se nevyhnuli pár rozbitým kolenům a odřeným loktům. Co by to ale jinak bylo za dětství, přece jenom tyto drobné nehody k tomuto věku patří. Naštěstí se ale o takového nešťastníka vždy postará jeho paní vychovatelka, modřiny pofouká a bolístky zažene bonbonem :-).

Naše práce není stereotypní, je akční, zábavná a vrací nás zpět do dětských let. Na hlášky některých dětí nelze zapomenout a spontánní objetí nám vynahradí občas hektické chvíle. Děti jsou upřímné (někdy až moc) a lehce se na nich pozná, jaký mají právě den. Doufáme, že jsme jim zpestřily anebo alespoň odlehčily některé náročné dny.

Děkujeme všem za krásné poděkování v podobě kytiček, sladkostí nebo hezkých slov. Vážíme si toho.

(Ve videu i u fotek můžete vidět okamžiky, které se jinam nevešly.)

Na další rok plný překvapení se těší vychovatelky ŠD.

Základní škola ZLÍN, Nová cesta 268, příspěvková organizace, 763 14, Zlín-Štípa, IČO: 71008161, IZO: 102319472
tel. 577 914 233, mob. 737 024 824, e-podatelna: skola@zsstipa.cz, datová schránka: e5ymupp, zřizovatel: Statutární město Zlín
správce stránek: Tomáš Bobál