Základní škola Zlín, Nová cesta 268, Štípa

> Akce > 2016/2017

Akce 2016/2017

Slavnostní zakončení školního roku 2016/2017 Závod hlídek Školní družina 2016/2017 ŠD Šikulové ŠD Domeček – II. pololetí Chorvatsko Bruslení – 2. třídy Povídání o včelách Mimina – projekt 8. tříd Pohádkový dětský den ve ŠD Druháci pro MŠ Den dětí Přátelský zápas ve fotbale – ŠD Zájezd do Vídně Zima v ŠD – bobování, sáňkování a sněžné radování :-) Expedice "Arapaima velká" – ŠD 2. oddělení Eko-olympiáda Sportovní turnaj ve vybíjené a přehazované – ŠD Exkurze do Krakova, Osvětimi a Březinky Školní výlety Den otevřených dveří Cesta kolem světa – výchovný koncert Škola v přírodě Exkurze do Moravského krasu Food Day Čarodějnické odpoledne v ŠD Čarodějné dopoledne Přednáška s Jakubem Vágnerem Velikonoční zdobení – 2. B Zápis do 1. ročníku Indiánská stezka přátelství – ŠD Lávová lampa Dopravní výchova – 4. ročník Taneční Zdravé nožky – 3. B Volba povolání – 8. třídy Štípa za 2. světové války Zvířátkový karneval – ŠD Lyžařský výcvikový kurz Tajný život města Plavání – 2. a 3. třídy Večírek SRPŠ Karneval – 1. a 2. třídy Závod horské služby – ŠD Vánoční besídky Vánoční pošta Předvánoční nálada v I. odd. ŠD Vánoční vaření chlapců – VII. A Posezení u stromečku – ŠD 2. oddělení Košt cukroví – školní družina Třída jako tým – VI. A Přinášíme teplo a radost útuláčkům – poděkování Perníková chaloupka – 1. C Vánoční jarmark Mikulášský fotokoutek ve ŠD Mikuláš Antropos – 6. A a 9. A Příprava na Vánoční jarmark – školní družina Ladovské Vánoce – prvňáci v knihovně Návštěva Filharmonie BM a galerie Návštěva galerie – 1. třídy Pracovní činnosti – vaření Pasování prvňáčků Poklad v lese – školní družina Drumbeny Hasík – 2. a 6. třídy Podzim ve školní družině Strašidelná stezka odvahy – ŠD Dýňohraní Krajský parlament dětí a mládeže Den stromů Týden zdraví Kejklířské divadlo 72 hodin Faraónův had Knihovna – 3. B Den řemesel – 9. třídy Rio 2016 ve školní družině Naše první výtvory – 1. A Evropský den sběru baterií

Škola v přírodě

Poděkování

Vážení rodiče,

rády bychom vám poděkovaly za pomoc při zajišťování letošní školy v přírodě – za poskytnutí drobných dárků, kterými jsme mohly děti odměnit za soutěže, aktivity aj.
Velké poděkování patří také všem kolegyním, které své děti zahrnovaly pozitivní náladou a starostlivou péčí, zaháněly stesk po rodičích, staraly se o děti ve všech směrech. Nesmíme také opomenout CK Karamela zastoupenou paní Líbalovou, která se prostřednictvím vychovatelek starala o odpolední zábavu plnou her a v neposlední řadě všem zaměstnancům horského hotelu Kamzík a Moravice, kteří se i přes velký počet dětí chovali profesionálně a přátelsky, vařili nám chutná jídla a byli ochotní ve všech případech.
V závěru děkujeme především všem rodičům, kteří dodrželi úmluvu o mobilech, jež na školu v přírodě nepatřily, za včasné převzetí dětí u autobusů a za velkou trpělivost při návratu posledního autobusu určeného pro 5. ročník a holky ze 3. B.

Moc se těšíme na další spolupráci.

Minaříková, Romanová

Fotogalerie

Aktuality z 9. 6. 2017

Vážení rodiče,
máme pro Vás pár informací k nastávajícímu týdnu.

  • V pondělí u autobusu bude mít každý žák odevzdán dokument PROHLÁŠENÍ O BEZINFEKČNOSTI (bez něj nemůže dítě odjet na ŠVP).
  • Léky předejte u autobusu tř. učiteli, napište přesné užívání léků – čas a množství.
  • Aby po příjezdu nevznikl zmatek se zavazadly, prosíme o řádné označení kufrů vašich ratolestí cedulkou s čitelným JMÉNEM, PŘÍJMENÍM A TŘÍDOU (cedulku umístěte na viditelné místo).
  • Zajistěte dětem do autobusu dostatečný pitný režim, cesta je přeci jen dlouhá a můžeme se zdržet v dopravní zácpě.
  • Proti nevolnosti a zvracení z jízdy podejte ráno dítěti kinedryl, přibalte sáček.
  • Na stránkách školy naleznete fotogalerii z každého dne, podívejte se, co dělají vaše děti.
  • Kontakt na školu v přírodě: 725 745 161.
  • Napište dětem, budou moc rády, když jim přijde dopis či balík.

Krásný víkend a v pondělí u autobusů na viděnou!

V. Minaříková

Aktuality z 9. 5. 2017

Vážení rodiče,
Máme pro Vás pár informací ke škole v přírodě.

Dětem byly předány dokumenty: Posudek o zdravotní způsobilosti a Obecné informace ke ŠvP. V případě ztráty můžete vše stáhnout a vytisknout. Pomalu můžete třídním učitelkám posílat kopii průkazu pojištěnce a posudek o zdravotní způsobilosti.

Dokumenty ke stažení:

Děkujeme.

V. Minaříková, A. Romanová
 

Základní škola ZLÍN, Nová cesta 268, příspěvková organizace, 763 14, Zlín-Štípa, IČO: 71008161, IZO: 102319472
tel. 577 914 233, mob. 737 024 824, e-podatelna: skola@zsstipa.cz, datová schránka: e5ymupp, zřizovatel: Statutární město Zlín
správce stránek: Tomáš Bobál