Základní škola Zlín, Nová cesta 268, Štípa

> Akce > 2015/2016 > Soutěž v recitaci

Akce 2015/2016

Slavnostní zakončení školního roku 2015/2016 Červen s indiány v ŠD Náš rok v ŠD U Dráčka Minivolejbal Sportovní dopoledne pro kamarády z mateřských škol – 2. třídy Vycházka do zoo – 2. třídy Momentky ze ŠD – 1. odd. Mimina – projekt 8. tříd Dentální hygiena – 5. B Exotické plodiny Chorvatsko Třída jako tým – 5. B Eko-olympiáda Škola v přírodě Food – 6. třídy Ochutnávka exotického ovoce Taneční – 8. třídy Dárek pro maminku – 2. třídy Anglické divadlo Pálení čarodějnic Čarodějný den – projekt Plavání – 3. třídy Den Země Den otevřených dveří Školní výlety Březen plný knížek Volba povolání a výstava – 8. třídy Cesta pravěkem – 9. třídy Velikonoční výstavka Barevný týden Velikonoční tvoření Pravěk – beseda v knihovně – 4. B Stavba z kostek – 2. B Kouzlení s korálky – ŠD Lyžařský výcvikový kurs Beseda v knihovně – 2. A Svátek knih – 2. A Návštěva MP Zlín – 6. A Návštěva Městské policie Zlín – 4. A Hasík – 2. třídy Zákulisí divadla – ŠD Zápis do 1. ročníku Soutěž v recitaci Nenewtonovská kapalina – 4. B Výroba lávové lampy – 9. třídy České korunovací klenoty – 7. B Srdíčkové odpoledne – ŠD U Dráčka Canisterapie v 5. B Canisterapie 1. A a 1. B Karneval – 1. a 2. třídy Věda je zábava! – 2. třídy Hasík – 2. třídy První pololetí ve školní družince I. oddělení – aneb jak šel čas… Karneval – školní družina Domácí mazlíčci – 2. A Kouzelná kulička – Kejklířské divadlo Canisterapie ve 4. ročníku Sáňkování – 2. A a 3. A Beseda o energii Hračky pro děti z Keni Vánoční besídky Mikulášské řádění ve školní družině Exkurze u hasičů – školní družina Vánoční stromeček pro ptáčky Vánoční jarmark Vánoční jarmark a pečení perníčků – školní družina Mikuláš 2. přednáška o netopýrech Kanisterapie – 5. A Burza škol Třída jako tým – 6. B Marbo – koncert Slavnost Slabikáře – Pasování prvňáčků na čtenáře – 1. A Slavnost Slabikáře – Pasování prvňáčků na čtenáře – 1. B Plavecký výcvik – 2. ročník Německé jazykové animace Výukový program v ZOO – 5. B Přinášíme teplo a radost útuláčkům Slavnostní otevření nástavby školy Světový den Ekoškol – oslava Čtvrťáci aneb „skoro“ cyklisté! Halloween ve 4. B Návštěva knihovny – 4. B Brána recyklace – 9. třídy Přednáška o netopýrech Beseda v knihovně – 2. třídy Lampiónový průvod Dýňohraní Mimoni a masky – ŠD Zábavná hodina chemie – sloní pasta Strašidelné vyrábění – ŠD Týden zdraví Den řemesel Ježek přinesl podzim – ŠD Knoflíkové vyrábění ve ŠD Ninja factor – ŠD Seiferos – ukázky dravců Evropský den recyklace baterií Naši prvňáčci

Soutěž v recitaci

Okresní kolo

Děkujeme Terezce za vzornou reprezentaci školy v Napajedlích. Proběhlo tu okresní kolo soutěže recitátorů a Terezka svoji básničku moc hezky přednesla. I když jsme se neumístili mezi prvními třemi, je jisté, že pro letošní rok je Terezka Plášková nejlepší recitátorkou naší školy.

Markéta Mlčochová

Okrskové kolo

Ve čtvrtek 25. 2. 2016 se děti 1. stupně zúčastnily okrskového kola recitační soutěže v Kašavě. Po výborném přednesu skončil v kategorii 1. tříd na prvním místě Maxmilián Ondra. V kategorii 2. a 3. tříd, opět na prvním místě, skončila Terezka Plášková a v kategorii 4. a 5. tříd patří třetí místo Vojtovi Kovaříkovi.
Všem zúčastněným děkujeme za reprezentaci školy a srdečně gratulujeme oceněným. 14. března pak budeme držet palce Terezce Pláškové ze 3. B, která postoupila do okresního kola.

Eva Knotková

Školní kolo

V pátek proběhlo školní kolo recitační soutěže žáků prvního stupně. Soutěžící byli rozděleni do tří kategorií. Vybrali jsme ty nejlepší z nejlepších, kteří postupují do dalšího kola v KAŠAVĚ! Jsou to za 1. třídy – Maxmilián Ondra a Jonáš Marek, za 2. a 3. třídy - Tereza Plášková a Pavlína Žáčková, za 4. a 5. třídy – Vojtěch Kovařík a Sandra Štelcová.

Přejeme jim hodně štěstí a držíme jim všichni pěsti!

Pavlína Žáčková

Základní škola ZLÍN, Nová cesta 268, příspěvková organizace, 763 14, Zlín-Štípa, IČO: 71008161, IZO: 102319472
tel. 577 914 233, mob. 737 024 824, e-podatelna: skola@zsstipa.cz, datová schránka: e5ymupp, zřizovatel: Statutární město Zlín
správce stránek: Tomáš Bobál