Základní škola Zlín, Nová cesta 268, Štípa

> Akce > 2011/2012 > Škola v přírodě

Akce 2011/2012

Slavnostní zakončení školního roku 2011/2012 Kroužek Paličkované krajky ZOO Lešná - 1. B Plavecký výcvik - 2. a 3. ročník Sportovní dopoledne pro děti z MŠ Pojďme si dělat radost - školní družina Chorvatsko 2012 Kolová Mimina - projekt 8. ročníku Škola v přírodě Kampaň v ZOO Zlín Výlety Eko-olympiáda pro ZŠ Zlínského kraje 2012 Práce keramického kroužku Taneční 8. ročníku Pohádkové dopoledne - 1. ročník a 2. A Den Země a Den činu Beseda o rodině - 2. A Blue tone band - koncert Trosečníci na pustém ostrově - školní družina Seznamujeme se s dětskými knihami - projekt 2. C Medové povídání - 1. třídy Dílnička s vyvrtávanými vajíčky Můj dům strom - 2. A Ptačí zpěvy - 4. A Kejklířská pohádka Velikonoční tvoření Lyžařský výcvikový kurz Big Bad Billy - a bank robber - 4. třídy Povídání o rodině - 1. třídy Karneval 1. a 2. tříd Srdíčka pro Český červený kříž - školní družina Valentýn ve školní družině Keramika - 3. A Slovensko - náš soused - školní družina Setkání Ekoškol Bobování - 2. třídy Planetárium - 5. třídy Městská policie Zlín - 2. B a 2. C Vánoce ve školní družině Vánoční besídky Lešná - 2. A Skládání puzzle - školní družina Sváteční stůl - 7. ročník Vánoční jarmark a besídka Slohové práce žáků 9. tříd Koncert Václava Hudečka Vánoční hvězdy Mikuláš Krajská konference EVVO Hasík - 2. třídy Pasování žáků 1. tříd na čtenáře Literární beseda - 2. A Noc ve škole - 4. třídy Dýňoví skřítci ve 2. C Barvy podzimu - 2. třídy Lampiónový průvod Sraz po dvaceti letech - 8. A Barvy stromů - 1. třídy Drakiáda - 1. třídy Poznávej se, Hallowen - den 5. B Týden zdraví ve školní družině Vitamínová hostina - 1. třídy Jazykový pobyt v Anglii Poznávej se - návštěva interaktivní výstavy - 8. A Můj zvířecí kamarád - školní družina Vycházka na biofarmu Juré

Škola v přírodě 2011/2012

Informace

Mobil na školu v přírodě: 725 745 161

Jídelní lístek

Poznámka: Na výlety je možno připravit balíček na cestu.

Tip zdravotníka na školu v přírodě:

Hmyz odpuzuje pach kvasnic. Pokud dítěti podáte vitamíny nebo doplňky stravy, ve kterých se droždí vyskytuje, budou vylučovány potem a včely i vosy vyhledají jiný cíl. Za pokus to stojí :-).

Prosba

Pro děti bude připraveno množství aktivit. Pro větší motivaci chceme zajistit odměny za „práci“. Pokud máte možnost poskytnout jakékoli reklamní předměty, které bychom takto využili, uděláte radost nám i dětem. Předejte, prosím, třídní učitelce.

Markéta Mlčochová

První informace

Vážení rodiče,
děkujeme za včasnou úhradu doplatku na školu v přírodě. Pro jistotu připomínám termín konání: 28. května – 1. června 2012. Tentokrát se vypravíme na nedalekou Všeminu u Slušovic. Pokud máte zájem o bližší informace k hotelu a okolí, můžete si prohlédnout internetové stránky www.vsemina.cz anebo se na místo přímo podívat, třeba na kole. Opět jsme si rezervovali celý hotelový areál včetně bazénu. Zprávy ze školy v přírodě budou každý den i s fotodokumentací na internetových stránkách školy, dostanete kontakt na mobilní telefon, který bude neustále v provozu.

Naše poděkování mají všichni rodiče, kteří dodrželi v minulých letech dohodu a dětem nepřibalili mobilní telefon. Děti měly čas více komunikovat mezi sebou, řešit různé situace za pomoci vyučujících a nezatěžovat tímto na dálku rodiče. Proto žádáme i letos, aby telefon zůstal doma. Zároveň připojujeme prosbu ještě jednu. I když je Všemina až lákavě blízko, vydržte to, prosím, týden bez dětí :-). Návštěvy nejsou dobré, zbytečně děti rozesmutní, i když před tím byly spokojené. O děti bude výborně postaráno i po stránce zdravotní, péči zaštítí dětská lékařka.

Další informace /seznam oblečení…/ děti dostanou těsně před odjezdem. Prosíme jen, aby děti měly všechno podepsané, nekupujte jim nové věci, nepoznají si je. Také není vhodné dávat dětem jakékoliv cenné věci, za které nepřebíráme odpovědnost.

Naopak, přibalte dětem pexeso, pěknou knížku, omalovánky nebo stolní hru, kterou si s kamarády zahrají. Přizpůsobte, prosím, velikost zavazadla síle dítěte. Velcí kamarádi z pátých tříd sice pomáhají menším, ale jejich možnosti jsou ještě omezené.

Pokud dítě před odjezdem onemocní, finanční vyrovnání dořešíme po návratu. Také potvrzení o účasti na škole v přírodě pro finanční příspěvek pojišťovny děti obdrží až po návratu.

Ve štípské škole bude probíhat výuka ve spojených třídách, bude v provozu družina. Věříme, že tento týden bude příjemný pro všechny zúčastněné – děti, rodiče, učitele, vychovatele i paní doktorku.

Markéta Mlčochová

Základní škola ZLÍN, Nová cesta 268, příspěvková organizace, 763 14, Zlín-Štípa, IČO: 71008161, IZO: 102319472
tel. 577 914 233, mob. 737 024 824, e-podatelna: skola@zsstipa.cz, datová schránka: e5ymupp, zřizovatel: Statutární město Zlín
správce stránek: Tomáš Bobál