Základní škola Zlín, Nová cesta 268, Štípa

> Schránka důvěry

Okolí školy s velkou zahradou.
Foto: L. Klátil
Jezírko.
Foto: L. Klátil

Schránka důvěry

Zde můžete napsat svůj vzkaz. Jen se prosím snažte situaci, problém nebo přání vysvětlit a popsat co nejpodrobněji. Pokud neuvedete své jméno, uveďte alespoň třídu nebo jméno učitele… Pokud budete chtít odpovědět, nezapomeňte na svůj e-mail.

Vaše jméno:
Váš e-mail:
Sdělení:

 

Po mnoho let u nás ve škole v rámci primární prevence funguje schránka důvěry. Je umístěna na prvním stupni, na chodbě vedle sborovny. V průběhu let jsme díky této schránce řešili problémy úsměvné, jindy malé a někdy bohužel i závažné. V letošním školním roce je tato schránka důvěry rozšířena ještě o online schránku důvěry.
Můžete zde napsat o svých problémech, dotazech, situacích, o kterých se stydíte mluvit nebo se někomu svěřit. Může se např. jednat o situace, kdy:

  • máte problémy ve třídách, se spolužáky, s učiteli
  • máte pocit, že je někomu ubližováno
  • máte dobrý nápad, který nevíte, jak realizovat
  • něco ve škole postrádáte
  • se potřebujete svěřit s něčím důvěrným
  • potřebujete pomoc nebo poradit se školními záležitostmi

Možná vás něco trápí, vážný nebo zdánlivě nepodstatný problém a nemáte odvahu se na nás obrátit osobně. Ale všichni víme, že jediný problém, který se nedá vyřešit je ten, o kterém nikdo neví.

L. Machálková, školní metodik prevence
 

 

 

 

 

Základní škola ZLÍN, Nová cesta 268, příspěvková organizace, 763 14, Zlín-Štípa, IČO: 71008161, IZO: 102319472
tel. 577 914 233, mob. 737 024 824, e-podatelna: skola@zsstipa.cz, datová schránka: e5ymupp, zřizovatel: Statutární město Zlín
správce stránek: Tomáš Bobál