Základní škola Zlín, Nová cesta 268, Štípa

> Akce > 2009/2010 > Školní výlety 2009/2010

Slavnostní zakončení školního roku 2009/2010 Sportovní dopoledne Malování zastávek Žáci devátých tříd navštívili Speciální školu ve Zlíně Chorvatsko Městská policie Zlín - Exkurze Plavání 3. B Vycházka na hrad Lukov Zábavné dopoledne pro školkaře Mimina - projekt 8. ročníku Vosková batika Školní výlety Den biodiverzity Eko-olympiáda - 2. ročník Taneční - 8. ročník Posezení s bývalými zaměstnanci Savci Jižní Ameriky Besídka ke ,,Dni matek“ Hnízdění ptáků Návštěva žáků ze Speciální školy Sázení stromků Kellner - kouzelníci Den Země Den činu - čištění... Den činu - výtvarné dílny Kutilové ze školní družiny Škola v přírodě Valašské kraslice - 5. B Exkurze do Dukovan a Dalešic Seminář Ekoškol Bazárek Junior Achievement Ptačí budky ve školní zahradě Vyvrtávaná vajíčka Život neslyšících Pyžamový bál ve školní družině Lyžařský výcvikový kurs  Hasík - 2. třídy Plavání 2. A, 2. B, 3. A Výroba masek - 5. B Ochutnávka cizokrajných plodů - 5. A Školní družina - zimní radovánky Po stopách yettiho - školní družina Mluvíme a nasloucháme a přitom se rádi máme Zápis žáků do 1. ročníku Zimní radovánky u školy Vánoční besídky Koledování 5. A Slavnostní stolování Vánoční jarmark Prohlídka kostela Brno - Antropos a planetárium Výroba vodníků, obojživelníků a hodin Plavání - 2. třídy Mikuláš Příprava na vánoce Krajská konference EVVO Výstava patchworku Začínáme číst ze slabikáře! Lampiónový průvod Obuvnické muzeum Týden zdraví Medvědi a medvídci Prohlídka kostela - 2. A Seiferos - ukázka dravců Jazykový pobyt v Anglii

Školní výlety 2009/2010

8. B - Vizovice

Náš výlet začal ve čtvrtek krátce po skončení školy. Ve 2 hodiny byl nástup, a pan učitel Hložek a paní učitelka Vašáková shlédli naše krásně zpocené obličeje a doupravili už tak zdemolovaná kola před únavnou cestou. Naskládali jsme naše obrovitánské bágly do auta, udělali poslední úpravy a vyrazili směr Revika. Bylo šílené vedro a my chvílemi mysleli, že umřeme, ale přesto jsme cestu tam zvládli bez velkých problémů.
Zmoření, ale šťastní z našeho výkonu, jsme si vybalili a skočili do bazénu, který čekal přímo na nás a taky pak už náš byl, protože jsme se od něho v podstatě nehnuli ani na krok. Jelikož jsme byli „velice hodní“ PS: my vždycky, tak jsme měli povoleno ponocovat a toho taky řádně využili. Po krušné noci už věděla celá Nevyspaná Revika, že nějaká 8.B ze Štípy dojela na výlet. Po velice náročné a krásné rozcvičce a ještě krásnějších hodech do bazénu, ve kterém někteří jedinci skončili i oblečení, nás čekala snídaně a pak slunná opalovačka.
Ale abyste si nemysleli, že náš výlet spočíval v lenošení u bazénu, tak musíme upozornit, že jsme velice dřeli uklízením našich pokojů a zabíjením maličkých mravenců. Taky běháním po lese, které pan učitel Hložek se svým skrytým talentem a sportovním duchem zorganizoval. Skoro nikdo se neztratil a už vůbec nikoho nepoštípali komáři. Paní učitelka Vašáková by vám mohla vyprávět. Taky šlo poznat že jsme sportovně založení, protože jsme neustále něco hráli, od tenisu až po volejbal.
Večer, po tom co jsme všichni úspěšně absolvovali, i když vlastně někteří po dvojicích, takže neúspěšně";-) stezku odvahy, nás čekala paní uč. Vašáková s nachystanými špekáčky a mnoha balíčky maršmelounů, které byly opravdu výborné, zvláště ty spálené a roztečené. Mimo jiné i komáři se pořádně najedli a my byli o pár kapek krve lehčí. Moc dlouho jsme se u ohně nezdrželi, ale letěli na pokoje si užívat poslední večer. Naše útočiště byla lavička před holčičí chatkou, ze které šlo krásně vidět na nebe plné hvězd.
Kluci si ještě dali noční koupel a když jsme konečně nad ránem zalehli, věřte že jsme se moc nevyspali. Ráno jsme úplně naposled okusili náš bazén, nasnídali se, sbalili věci a vydali se na zpáteční cestu na kolech. Teprve teď se na nás projevila večerní únava a děkovali jsme za každou malinkou zastávku. Náš výlet skončil velkým hvozdenským kopcem, završeným v hospůdce na Osmeku, kde jsme dostali pozornosti od učitelů. Tam jsme se už rozjeli do všech světových stran.
Za tenhle úžasný výlet bysme strašně moc chtěli poděkovat panu učiteli Hložkovi a paní učitelce Vašákové, kteří se s námi 3 dny trápili, napomínali nás a stejně to nepomáhalo.

Děkujeme

Mája Holbová
 

Základní škola ZLÍN, Nová cesta 268, příspěvková organizace, 763 14, Zlín-Štípa, IČO: 71008161, IZO: 102319472
tel. 577 914 233, mob. 737 024 824, e-podatelna: skola@zsstipa.cz, datová schránka: e5ymupp, zřizovatel: Statutární město Zlín
správce stránek: Tomáš Bobál