Základní škola Zlín, Nová cesta 268, Štípa

> Akce > 2010/2011 > Nejlepší podnikatelský záměr

Akce 2010/2011

Slavnostní zakončení školního roku 2010/2011 Chorvatsko Malování ve Štípském šenku Zájezd do Vídně Plavecký výcvik - 2. B Zábavné dopoledne pro budoucí prvňáčky Rubikon - Praha Exkurze do Chropyně Živé vysílání - Český rozhlas Brno Mimina - projekt 8. ročníku Návštěva soudu Výtvarný workshop - FilmFest Zlín Návštěva útulku Zachraňte lidoopy - ZOO Zlín Kloboukový bál - školní družina Návštěva kostela Marbo - koncert Ohrožená zvířata - Školní družina Eko-olympiáda Taneční - 8. ročník Škola v přírodě Rubikon - krajské kolo Práce keramického kroužku Školní výlety Beseda s důchodci Návštěva Intervenčního centra Pečení cheese cake Hvozdenský měšec - 1. a 2. třídy Den Země Vycházka do jarní přírody - 2. A Dílnička s vajíčky Exkurze ekotýmu do Hostětína 1. A sbírá odpadky Beseda Kura kura Přednáška pro děvčata Co dovedou dechové nástroje Exkurze do Dukovan a Dalešic Vítězství v Rubikonu - Oblastní kolo Nejlepší podnikatelský záměr Zájezd do Vídně Žlutozelený den 3. B Návštěva Městské policie Zlín - 1. A Masopust v 1. C Deutschstunde in der Küche Plavecký výcvik - 2. A, 3. A, 3. B Návštěva Městské policie Zlín - 3. A Pekař přece peče! Lyžařský výcvikový kurz Horolezecká expedice - družina Rubikon - školní kolo Ekoškola - 3. předání titulu Beseda o knihách - 1. třídy Vycházka 1. B a 1. C ke krmelci Bobování 1. A, 1. B II. Farmářský trh Vycházka do lesa - 1. A Vánoční koncert Vánoční besídky Příprava slavnostních stolů Vánoční posezení u svíček - školní družina Vánoční jarmark Vánoční besídka Vánoční zpívání Vánoční pečení Vánoční andělská výzdoba školy Zimní radovánky - 1. A Koláže - školní družina Mikuláš Výstava vánočních stromků - 5. A Co teď čteme - beseda ve 3. A Čtení s porozuměním Sraz po dvaceti letech Máme miminko Beseda s hasiči - 2. třídy Slavnost slabikáře Regionální potraviny Vlastní elektromotory Exkurze do Biofarmy Lampiónový průvod Výstava vyřezávaných dýní Expedice Dobrotice I. Farmářský trh Planeta Neznámo Sportovní dopoledne v Galaxii - 7. B Výlet do Hvozdné - 6. třídy Dopravní hřiště - 4. třídy Vycházka do přírody - 2. třídy První měsíc prvňáků Hodina angličtiny a pečení muffinů Seminář dobré praxe Ekoškol Dort přátelství Přijela k nám pouť!

Nejlepší podnikatelský záměr

Ve středu 24. března 2011 proběhla celostátní soutěž pořádaná společností JUNIOR ACHIEVEMENT „Nejlepší podnikatelský záměr“. Naši školu reprezentovala Gábina Holeňáková, Kája Maštalířová, Kristýna Javorová z 9. A a Honza König, Hanka Pekařová a Petra Holíková z 9. B.
Hlavním úkolem soutěže bylo vytvořit podnikatelský záměr, připravit si prezentaci na počítači, mluvený projev, který by upoutal porotu složenou ze zástupců sponzorských firem. K tomu musel každý tým vytvořit upoutávky ke svému podniku.

Z celé republiky bylo vybráno 10 nejlepších týmů. Mezi nimi jsme byli i my se svými projekty, 9. A – Čajovna U Velkého šálku a 9. B – Řeznictví U Růžového prasátka.

I přes zákeřné otázky porotců jsme obsadili 2 hlavní místa, Řeznictví skončilo na 3. pozici a Čajovna na druhé. Pro naše družstva je to obrovský úspěch. Jen nás trošku mrzí nespravedlivé hodnocení poroty.
Za pomoc děkujeme našim spolužákům a učitelkám L. Machálkové a M. Sluštíkové, které nám pomohly s přípravou a podpořily nás. Za tuto zkušenost jsme moc vděční a určitě ji uplatníme i do budoucna.

Děkujeme !

G. Holeňáková, K. Maštalířová, K. Javorová

Základní škola ZLÍN, Nová cesta 268, příspěvková organizace, 763 14, Zlín-Štípa, IČO: 71008161, IZO: 102319472
tel. 577 914 233, mob. 737 024 824, e-podatelna: skola@zsstipa.cz, datová schránka: e5ymupp, zřizovatel: Statutární město Zlín
správce stránek: Tomáš Bobál